SEO, PPC a online marketing

SEO

O SEO neboli optimalizaci webu pro vyhledávače se vám postarají naši konzultanti, kteří se danému oboru věnují již řadu let. V první řadě zpracujeme podrobný SEO audit, který nám pomůže odhalit nedostatky bránící vašemu webu k lepší pozici ve vyhledávání a získání vyššího počtu zákazníků. Na základě zmíněného auditu navrhneme efektivní SEO strategii přímo pro váš web. Zjistíme, odkud vaši zákazníci odcházejí, zaměříme se na efektivitu obsahu, rychlost načítání stránek, strukturu webu a širokou škálu dalších parametrů, ovlivňujících pozici vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Samozřejmostí je pro nás podrobná analýza klíčových slov, s níž budeme pracovat po celou dobu optimalizace vašeho webu. Naším cílem je také vytvářet pouze kvalitní a smysluplné zpětné odkazy, které na váš web přivedou relevantní návštěvníky a zároveň váš web posunou výš ve výsledcích vyhledávání.

PPC reklama

Postaráme se o vaši PPC reklamu od A do Z. Právě PPC reklama patří mezi nejkonverznější reklamní kanály. Navíc, v případě PPC reklamy neplatíte za samotné zobrazení, ale až za kliknutí. V případě, že ještě nemáte vlastní reklamní účty v Skliku a na Googlu, rádi je pro vás založíme a předáme vám přístupové údaje (reklamní účty patří pouze vám a budete k nim mít kdykoliv neomezený přístup). Pokud již naopak reklamní účty vlastníte, ale nejste spokojeni s běžícími PPC kampaněmi, rádi pro vás zdarma zpracujeme PPC audit. Dokončíme veškerá potřebná nastavení a zpracujeme podrobnou analýzu klíčových slov, která je hodnotným podkladem jak pro PPC, tak pro SEO. Připravíme texty jednotlivých reklam, které po schválení z vaší strany nasadíme a budeme se věnovat optimalizaci reklam na denní bázi tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků za co nejnižší ceny.


Zbožáky

Máte vlastní e-shop a přejete si oslovit své zákazníky prostřednictvím zbožových vyhledávačů, jako jsou Heureka, Zboží, Google Nákupy, Glami, Biano nebo Favi? Rádi pro vás vybereme nejvhodnější zbožáky pro váš obor podnikání a připravíme nezbytné XML feedy tak, aby se vaše produkty zobrazovaly správně. Zaregistrujeme vás do nejdůležitějších zbožových vyhledávačů a pomůžeme s optimalizací. V případě, že již máte vytvořené XML feedy, provedeme podrobný audit, případné chyby opravíme a budeme se věnovat správě zbožových srovnávačů tak, aby váš e-shop dosáhl stanovených obchodních cílů. Výsledky naší práce zasíláme v pravidelných reportech.


Emailing

E-mailing patří mezi velmi efektivní online kanály. S radostí se vám postaráme o e-mailing na profesionální úrovni. Nejprve vybereme vhodný rozesílkový systém a navrhneme efektivní strategii vhodnou pro váš byznys. Dále připravíme grafické návrhy a šablony, které budou odpovídat vašemu firemnímu brandu. V případě potřeby napíše náš tým copywriterů poutavé texty včetně předmětů e-mailů, jež rozhodují o tom, zda příjemce e-mail otevře či nikoliv. Pravidelně vám budeme zasílat statistiky efektivity jednotlivých e-mailových kampaní.


Copywriting

Copywriting je jednou z nejdůležitějších součástí webu, ovlivňujících prodej i pozici ve výsledcích vyhledávání. Připravíme pro vás kvalitní a unikátní texty, které odpovídají dnešním požadavkům SEO a pomohou vám získat více zákazníků i lepší pozici ve vyhledávání. Formu textů přizpůsobujeme cílové skupině a píšeme je tak, aby pro vaše zákazníky měly skutečnou hodnotu a obsahovaly důležité informace. Než začneme pracovat na textech, seznámíme se s vaší firmou a produkty či službami, aby dané texty maximálně odpovídaly vašemu byznysu. Společně nastavíme tón a formu komunikace a na základě podkladů k danému tématu pro vás zpracujeme poutavé texty na míru, které prodávají.


Sociální sítě

Poskytneme vám také komplexní služby v oblasti správy sociálních sítí. Na sociálních sítích je denně aktivní významná část potenciálních i současných zákazníků a proto se mnoha firmám vyplatí být na nich aktivní také. Pouze vytvoření profilu a občasná publikace obrázku či textu však většinou nestačí. Pro úspěch na sociálních sítích je důležité pravidelně publikovat kvalitní obsah. Sestavíme dlouhodobou strategii využití potenciálu sociálních sítí vaší firmě přímo na míru, společně nastavíme cíle, kterých můžeme pomocí sociálních sítí dosáhnout, provedeme důkladnou analýzu současného stavu vašich i konkurenčních profilů a vytvoříme kvalitní obsah, který po vašem schválení budeme pravidelně publikovat.