Reference - webové stránky a e-shopy

Lipo C Askor

Lipo C Askor

Nový web lipozomálního vitaminu C - Lipo C Askor. Vytvořili jsme grafiku, tu nakódovali a celé nasadili na nás FlexiCMS systém.

Pirelli Czech

Pirelli Czech

Pro společnost Pirelli Tyre ( Suisse ) S.A. - Czech jsme připravovali podporu prodeje zimnich pneumatik značky Pirelli v systému B2B. Reklamu a grafické práce.

Smartmouth

Smartmouth

Nový český vynález Smartmouth! Tato nová logopedická pomůcka byla a je ve vlastnictví české autorky paní Mgr. Lucie Tokošové a my jsme hrdí, že pod naší taktovkou mohl vzniknout tento web. Vytořili jsme grafickou podobu webu, nakódovali a nasadili na náš FlexiCMS.

PS stavebniny s.r.o.

PS stavebniny s.r.o.

Nový web pro společnost PS stavebniny s.r.o. ze Stráže nad Nežárkou. Dostali jsme jasný pokyn, udělejte nám nový web, protože ten starý vypadá hrozně. A tak vznikl web s novou grafikou, která je plně responzivní a běží na našem řešení FlexiCMS.  

InPharm.cz

InPharm.cz

Pro společnost inPHARM, spol. s r.o. jsme realizovali již několik menších webů a nyní jsme pracovali na alma máter celé společnosti. Vytvořili jsme grafické zpracování, nakódovali responzivní design, naprogramovali funkce na míru a nasadili na náš FlexiCMS. Dále zajišťujeme PPC a SEO

Mytyre.cz

Mytyre.cz

Realizace rozsáhlého e-shopu s napojením na zbožové srovnávače, API třetích stran a účetní software Vario. Staráme se o vývoj e-shopu, SEO, PPC a marketing.

Káva Monro s.r.o.

Káva Monro s.r.o.

E-shop a online marketing pro Káva Monro s.r.o.: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na eshop-rychle.cz, SEO a PPC podpora prodeje a ochutnali jsme opravdu vynikající kávu!

Chondrogrid

Chondrogrid

Jednoduchý, čistý one page web pro společnost Inpharm s.r.o. se všemi podstatnými informacemi: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Bohemia Patent

Bohemia Patent

Nové webové stránky pro patentovou kancelář Bohemia Patent: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Lucart automotive

Lucart automotive

E-shop a online marketing pro Lucart automotive: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na eshop-rychle.cz, SEO a PPC podpora.

Proflex transport

Proflex transport

Nový web pro PROFLEX s.r.o. - jednoduchý a čistý: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Pentagen s.r.o.

Pentagen s.r.o.

Nový web společnosti Pentagen s.r.o. jsme zpracovali dle zadané dokumentace a grafického návrhu: moderní prezentace s širokým backendem pro klienta, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Obec Tomice

Obec Tomice

Na redakčním systému FlexiCMS fungují i webové stránky obce Tomice ve středočeském kraji. FlexiCMS poskytuje pro správu obecní či městské agendy mnoho specifikých funkcí, včetně přehledné úřední desky. 

Sporthotel Můstek

Sporthotel Můstek

Zastaralou, neudržovanou webovou prezentaci nahradil nový web pro Sporthotel Můstek: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Grafprint.cz

Grafprint.cz

Pro reklamní agenturu GrafPrint jsme zajistili převod designu webu na systém webMINI. Grafprint se zabývá tiskem, grafikou, polepy na automobily, velkoplošným tiskem a dalšími službami z oblasti tisku a reklamy. 

Sázení-online.eu

Sázení-online.eu

Vytvořili jsme kompletní webové stránky portálu Sázení-online.eu včetně redesignu loga, designu webu a programování na míru. Grafika webu, kodérské práce, programování, základní nastavení SEO a množství nadstavbových funkcí na míru pro publikaci článků nebo zveřejňování sázkařškých tipů a recenzí, týkajících se online sázení a to vše na našem systému FlexiCMS. www.sazeni-online.eu 

European forest

European forest

Webové stránky pro společnost European Forest s.r.o. - jednoduché, čisté a moderní:  logo, grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS..

Španělská keramika

Španělská keramika

Jednoduchý e-shop, splňující všechny funkce, pro Mayon, s.r.o. jsme vytvořili na platformě woocommerce. grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a implementace ne woocommerce.

Aukční síň Vltavín

Aukční síň Vltavín

Pro aukční síň zajišťujeme kompletní správu IT služeb. Spravujeme počítačovou síť a programujeme celý aukční systém s důrazem na bezpečnostní funkce. 

Dreger.sk

Dreger.sk

 E-shop pro Dreger.sk: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na shoptet.cz.

FILOBAT s.r.o.

FILOBAT s.r.o.

E-shop automoto-eshop.cz a online marketing pro FILOBAT s.r.o.: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na eshop-rychle.cz, SEO a PPC podpora.

I.G.D.Z.

I.G.D.Z.

E-shop a online marketing pro I.G.D.Z. Investment Group: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na prestashop, SEO a PPC podpora.