Reference - webové stránky a e-shopy

Filmový festival Třeboň

Filmový festival Třeboň

Stali jsme se partnery filmového festivalu v Třeboni. Přijde se na festival podívat, dát si dobré jídlo, pití, podívat se na filmy a díla tvůrců a nebo se potkat se slavnými herci.

Edukafarm.cz

Edukafarm.cz

Kompletní zajištení grafického návrhu, kódování a napsání nového CMS na míru. CMS bude Edukafarm.cz využívat i pro jiné projekty.

Wetsuit hair

Wetsuit hair

Byli jsme požádáni o vytvoření jednoduchého a čistého one product e-shopu, který by měl prodávat. Takový e-shop jsme na našem řešení vytvořili poměrně rychle a nyní pracujeme na SEO optimalizaci a marketingu.

Týša kolor

Týša kolor

Na platformě Eshop-rychle jsme vytvořili e-shop tysa.cz, který prodává self-made výrobky pro děti na rozvoj grafomotoriky a logiky. Nyní pracujeme na SEO optimalizaci a marketingu.

Senyum

Senyum

Pro pražskou zubní ordinaci Senyum clinic jsme vytvořili kompletní webovou prezentaci včetně moderního designu a loga.

Audio Solutions

Audio Solutions

Pro Audio Solutions jsme vytvářeli kompletní webovou prezntaci včetně loga. 

Inprofex.at

Inprofex.at

Připravili jsme další produktovou stránku pro společnost inPharm s.r.o.

Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

Krajské webové stránky Jihočeského kraje se převlékly do nového kabátu. Připravili jsme kompletní UX analýzu, návrh designu, kódování i podporu pro nasazení designu na systém Drupal.

Jihočeské tržiště

Jihočeské tržiště

Projekt Jihočeské tržiště je zaměřen na prodej produktů od lokálních výrobců do školských a stravovacích zařízeních, zřízených krajem. Jsme hrdí na to, že jsme tento projekt postavili od základů.

The Michelin Group

The Michelin Group

Je nám velkou ctí spolupracovat se společností, jako je Michelin Group, pro níž zajišťujeme interní software a správu reklamních kampaní při prodeji pneumatik.

Lipo C Askor

Lipo C Askor

Nový web lipozomálního vitaminu C - Lipo C Askor. Vytvořili jsme grafiku, tu nakódovali a celé nasadili na náš FlexiCMS systém.

Pirelli Czech

Pirelli Czech

Pro společnost Pirelli Tyre ( Suisse ) S.A. - Czech jsme připravovali podporu prodeje zimnich pneumatik značky Pirelli v systému B2B. Konkrétně jsme měli na starost reklamu a grafické práce.

PS stavebniny s.r.o.

PS stavebniny s.r.o.

Nový web pro společnost PS stavebniny s.r.o. ze Stráže nad Nežárkou. Dostali jsme jasný pokyn a to: "Udělejte nám nový web, protože ten starý vypadá hrozně." A tak vznikl web s novou grafikou, která je plně responzivní a běží na našem řešení FlexiCMS.  

InPharm.cz

InPharm.cz

Pro společnost inPHARM, spol. s r.o. jsme realizovali již několik menších webů a nyní jsme pracovali na alma mater celé společnosti. Vymysleli jsme grafické zpracování, nakódovali responzivní design, naprogramovali funkce na míru a nasadili na náš FlexiCMS. I nadále pro společnost zajišťujeme PPC a SEO

Mytyre.cz

Mytyre.cz

Realizace rozsáhlého e-shopu s napojením na zbožové srovnávače, API třetích stran a účetní software Vario. Staráme se o vývoj e-shopu, SEO, PPC a marketing.

Smartmouth

Smartmouth

Nový český vynález Smartmouth! Tato nová logopedická pomůcka byla a je ve vlastnictví české autorky paní Mgr. Lucie Tokošové a my jsme hrdí, že pod naší taktovkou mohl vzniknout tento web. Vytořili jsme jeho grafickou podobu, nakódovali a nasadili na náš FlexiCMS.

Káva Monro s.r.o.

Káva Monro s.r.o.

E-shop a online marketing pro Káva Monro s.r.o. Zajišťovali jsme grafiku, kodérské práce, responzivní design, implementaci na eshop-rychle.cz, SEO a PPC podporu prodeje. Zároveň jsme měli možnost ochutnat opravdu vynikající kávu!

Chondrogrid

Chondrogrid

Jednoduchý, čistý one page web pro společnost Inpharm s.r.o. se všemi podstatnými informacemi: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Bohemia Patent

Bohemia Patent

Nové webové stránky pro patentovou kancelář Bohemia Patent: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Lucart automotive

Lucart automotive

E-shop a online marketing pro Lucart automotive: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na eshop-rychle.cz, SEO a PPC podpora.

Proflex transport

Proflex transport

Nový web pro PROFLEX s.r.o. - jednoduchý a čistý. Grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

AWP s.r.o.

AWP s.r.o.

Naše společnost nedělá jenom internetové stránky, protože je firma rozdělena na dvě samostatná oddělení. Pro AWP s.r.o. zajišťujeme správu počítačové sítě, programování a grafické práce. Z našich referencí je patrné, že máme za sebou mnohaletou praxi a vždy se snažíme o co možná nejprofesionálnější výkon. No, posuďte sami.

Pentagen s.r.o.

Pentagen s.r.o.

Nový web společnosti Pentagen s.r.o. jsme zpracovali dle zadané dokumentace a grafického návrhu: moderní prezentace s širokým backendem pro klienta, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Kotlíkové dotace

Kotlíkové dotace

Web propagující výměnu kotlů v rámci kotlíkových dotací. Web nabízí základní přehled o dotacích, aktuální novinky a propracovanou kalkulačku na výpočet nákladů a výše získané dotace na výměnu starého kotle za různé nové zdroje vytápění. 

Obec Tomice

Obec Tomice

Na redakčním systému FlexiCMS fungují i webové stránky obce Tomice ve středočeském kraji. FlexiCMS poskytuje pro správu obecní či městské agendy mnoho specifikých funkcí, včetně přehledné úřední desky. 

Sporthotel Můstek

Sporthotel Můstek

Zastaralou, neudržovanou webovou prezentaci nahradil nový web pro Sporthotel Můstek: grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS.

Grafprint.cz

Grafprint.cz

Pro reklamní agenturu GrafPrint jsme zajistili převod designu webu na systém webMINI. Grafprint se zabývá tiskem, grafikou, polepy na automobily, velkoplošným tiskem a dalšími službami z oblasti tisku a reklamy. 

Sázení-online.eu

Sázení-online.eu

Vytvořili jsme kompletní webové stránky portálu Sázení-online.eu včetně redesignu loga, designu webu a programování na míru. Grafika webu, kodérské práce, programování a základní nastavení SEO. Přidali jsme množství nadstavbových funkcí na míru pro publikaci článků nebo zveřejňování sázkařškých tipů a recenzí, týkajících se online sázení. To vše na našem systému FlexiCMS. www.sazeni-online.eu 

European forest

European forest

Webové stránky pro společnost European Forest s.r.o. - jednoduché, čisté a moderní. Logo, grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a to vše na našem systému FlexiCMS..

Španělská keramika

Španělská keramika

Jednoduchý e-shop, splňující všechny funkce. Vytvořen pro společnost Mayon s.r.o. na platformě WooCommerce. Grafika webu, kodérské práce, programování, responzivní design, základní nastavení SEO a implementace na WooCommerce.

Aukční síň Vltavín

Aukční síň Vltavín

Pro aukční síň zajišťujeme kompletní správu IT služeb. Spravujeme počítačovou síť a programujeme celý aukční systém s důrazem na bezpečnostní funkce. 

Dreger.sk

Dreger.sk

 E-shop pro Dreger.sk: grafika, kodérské práce, responzivní design, implementace na shoptet.cz .

FILOBAT s.r.o.

FILOBAT s.r.o.

Tvorba e-shopu automoto-eshop.cz a jeho implementace na eshoprychle.cz . Online marketing pro FILOBAT s.r.o. - grafika, kodérské práce, responsivní design, SEO a PPC podpora, webdesign.

I.G.D.Z.

I.G.D.Z.

Tvorba e-shopu a jeho implementace na prestashop. Online marketing pro společnost I.G.D.Z. Investment Group: grafika, kodérské práce, responzivní design,  SEO a PPC podpora.