Internetové obchody od Flexisoftware

Internetové obchody od Flexisoftware

Naše e-shopy vydělávají miliony korun

Na obrázku pod tímto textem můžete vidět hodnoty: Objednávky - 30 dnů  > 140 v hodnotě 684 725 Kč, Objednávky - dnes > 7 v hodnotě 34 264 Kč. Taková čísla s námi můžete mít i vy! 
zisky našeho eshopu

E-shopy od nás jsou plně responzivní

Responzivní e-shopy se zobrazují na mobilech, tabletech a počítačích tak, aby nakupování v nich bylo co nejjednodušší, pohodlné a konverzní poměr byl co možná největší. Rozdí oproti responzivnímu může být u neresponzivního e-shopu až v řádu několika procent.

Sesbíráme vám veškerá data pro marketing

Každý správně zhotovený e-shop by měl mít implementovány marketingové nástroje a měřící kódy. To vše naše e-shopy samozřejmě mají a poskytnou vám tak velmi kvalitní zázemí pro vyhodnocení kampaní a celkového marketingu.

Máme pro vás opravdu rychlý E-shop

Nejenom grafika, analytika, programování a marketing je to důležité. Neopomínáme ani na rychlost načítání vašeho online obchodu. Rychlost načítání ovlivňuje, ať už přímo či nepřímo, konverzní poměr a proto jsou naše e-shopy rychlé jako blesk.

Naše e-shopy komunikují

Komunikace s účetním software a dalšími je v dnešní době nutností, proto i naše systémy komunikují. Data si vyměňují s Variem pomocí můstku od Trigisu a také s Pohodou. Dále automaticky párujeme platby s FIO bankou a.s.

/upload/vario-svg (1).png None

 

Funkce našeho řešení

 • propojení s účetním software Vario a Pohoda,
 • automatické párování plateb s Fio bankou a.s.,
 • export pro PPL,
 • sociální sítě,
 • akční cena produktů,
 • Google analytics,
 • Heureka, 
 • Zboží.cz, 
 • uživatelé administrace,
 • varianty produktů,
 • XML export pro vyhledávače produktů,
 • zabezpečená komunikace (HTTPS),
 • základní SEO,
 • Zásilkovna,
 • a další.


Mám zvolit e-shop na zakázku NEBO hotové řešení?

E-shop na míru

E-shop na zakázku má mnohdy výhodu v možnosti vytvoření veškerých funkcí obchodu na míru a upravit je tak, jak chcete, aby se chovaly. Můžete vytvářet grafická kouzla a opravdu hodně se odlišit od vaší konkurence. Jedná se o jedinečnou možnost zakomponovat do e-shopu něco, co konkurence nemá a mít ani nemůže. Takových možností je celá řada, nese to však s sebou vyšší náklady na spuštění celého obchodu.

 • balíček FLEXI
  grafika na míru, multijazyčná verze, napojení na zbožáky, napojení na vše důležité, funkce na míru a další...

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, nebo se již rozhodnete pro objednávku, kontaktujte nás. Probereme s vámi vaše potřeby a navrhneme řešení.

Hotová řešení na SHOPTETU nebo eshopu rychle

Výhodou hotového řešení internetového obchodu jsou nižší pořizovací náklady a možnost velmi rychlého spuštění celého systému. Proto je možné základní verzi e-shopu spustit prakticky ihned. A i tak získáte všechny funkce a základní grafický vzhled. Pokud byste nechtěli základní šablonu, velice rádi vám zhotovíme grafiku na míru.

V případě, že si zvolíte Shoptet nebo Eshop rychle, máte možnost se zapotit a e-shop si "naklikat" sami, nebo můžete zůstat v suchu a veškeré nastavení nechat na nás. Samotným "naklikáním" to totiž nekončí, protože i u krabicových řešení byste neměli zapomínat na pěknou grafiku, analytiku a propojení např. s Google Pixel, Google Analytics a dalšími nástroji.

Reference

pirelli - prodej zimních pneu v B2B
Pro Společnost Pirelli jsme realizovali podporu zimních pneumatik v B2B na internetu. Dále nemůžeme rozvádět.

Pro společnost PNEU PETERKA s.r.o. jsme vytvářeli moderní internetový obchod s výjimkou loga. To jsme obdrželi tak, jak jej vidíte, a na nás bylo vytvořit grafickou podobu obchodu, nakódovat plně responzivní režim a naprogramovat požadované funkce včetně konfigurátoru pneumatik a napojení na účetní software Vario.

 
Společnost inPHARM, spol. s r.o. se na nás obrátila s požadavkem na tvorbu webu. Podařilo se nám kompletně vyřešit zadání, zpracovat grafiku, logo, kódování a naprogramování daných funkcí.

Více referencí zde: Reference Zaujala vás některá z našich referencí? Pokud ano, zašlete nám nezávaznou poptávku z formuláře níže.