Internetové obchody od Flexisoftware

Internetové obchody od Flexisoftware

Naše e-shopy vydělávají miliony korun

Na obrázku pod tímto textem můžete vidět hodnoty: Objednávky - 30 dnů  > 140 v hodnotě 684 725 Kč, Objednávky - dnes > 7 v hodnotě 34 264 Kč. Taková čísla můžete s námi mít i Vy! 
zisky našeho eshopu

E-shopy od nás, jsou plně responzivní

Responzivní e-shopy se zobrazují na mobilech, tabletech a počítačích tak, aby zážitek z nakupování byl co nejjednodušší, pohodlný a konverzní poměr byl co možná největší. Rozdíl, který může být u neresponzivního e-shopu v řádu několika procent, oproti responzivnímu. 

Sesbíráme vám veškerá data, pro marketing

Každý správně udělaný e-shop, by měl mít implementovány marketingové nástroje a měřící kódy. To ty naše e-shopy mají a poskytnou vám tak velice kvalitní zázemí pro vyhodnocení kampaní a celkového marketingu

Máme pro vás opravdu rychlý shop

Nejenom grafika, analytika, programování a marketing je to důležité. Neopomínáme ani rychlost načítání vašeho online obchodu. Rychlost načítání ovlivňuje ať už přímo nebo nepřímo konverzní poměr, a proto naše e-shopy jsou rychlé jako blesk.

Naše e-shopy komunikují

Komunikace s účetními software a dalšími je v dnešní době nutností, a proto i naše systémy komunikují. Data si naše systémy vyměňují s Variem pomocí můstku od Trigisu a také s Pohodou. Dále automaticky párujeme platby a to s FIO bankou a.s.

/upload/vario-svg (1).png None

 

Funkce našeho řešení

 • Propojení s účetním software Vario a Pohoda
 • Automatické párování plateb s Fio bankou a.s.
 • Export pro PPL
 • Sociální sítě
 • Akční cena produktů
 • Google analytics
 • Heureka
 • Zboží
 • Uživatelé administrace
 • Varianty produktů
 • XML export pro vyhledávače produktů
 • Zabezpečená komunikace (HTTPS)
 • Základní SEO
 • Zásilkovna
 • A další


Mám zvolit e-shop na zakázku NEBO hotové řešení?

E-shop na míru

E-shop na zakázku má výhodu mnohdy výhodu v možnosti vytvoření veškerých funkcí obchodu na míru a upravit je tak jak chcete aby se chovaly. Můžete vytvářet grafická kouzla a odlišit se opravdu hodně od vaší konkurence, zakomponovat do e-shopu něco co konkurence nemá a mít ani nemůže. Možností je celá řada, ale nese to s sebou vyšší náklady na spuštění celého obchodu.

 • balíček FLEXI 2021 - od 89 900 Kč 
  grafika na míru, multijazyčná verze, napojení na zbožáky, napojení na vše důležité, funkce na míru a další ...

Pokud si s něčím nebudete vědět rady nebo se již rozhodnete pro objednávku, kontaktujte nás a probereme s vámi vaše potřeby a navrhneme řešení.

Hotová řešení na SHOPTETU nebo eshopu rychle

Výhodou hotového řešení internetového obchodu jsou nižší pořizovací náklady a možnost velice rychlého spuštění celého systému. Proto je možné základní verzi e-shopu spustit prakticky ihned a, i tak získáte všechny funkce a základní grafický vzhled. Pokud by jste nechtěli základní šablonu, velice rádi Vám uděláme grafiku na míru.

V případě, že si zvolíte Shoptet nebo Eshop rychle, máte možnost si eshop "naklikat" sami a zapotit se nebo nastavení a "naklikání" nechat na nás. Pokud využijete našich služeb, bude Vás správné nastavení e-shopu stát pouze 6 000,- Kč bez DPH. "Naklikáním" to ale zdaleka nekončí, i u krabicových řešení, by jste  neměli zapomínat na pěknou grafiku, analitiku a propojení např. s Google Pixel, Google analytics a dalšími nástroji.

Reference

pirelli - prodej zimních pneu v B2B
Pro Společnost Pirelli jsme realizovali podporu na internetu zimních pneumatik v B2B. Dále nemůžeme rozvádět.


Pro společnost PNEUFORCE s.r.o. jsme vytvářeli moderní internetový obchod s výjimkou loga. Logo jsme obdrželi tak, jak je a museli jsme vytvořit grafickou podobu obchodu, nakódovat plně responzivní režim a naprogramovat požadované funkce včetně konfigurátoru pneumatik a napojením na účetní software Vario.

 
Společnost inPHARM, spol. s r.o. se na nás obrátila s požadavkem na tvorbu webu, kde se kompletně vyřešilo zadání, zpracování grafiky, loga, kódování a naprogramování daných funkcí.

Více referencí zde: Reference Zaujala Vás některá z našich referencí? Pokud ano, zašlete nám nezávaznou poptávku z formuláře níže.