Od konceptu
až po spuštění!

Získejte web, který pracuje stejně tvrdě jako Vy
Nezávazná poptávka
img
img
bg-slider
DIGITAL
WEB & DESIGN
Naše služby V čem jsme machři Tvorba aplikací, webů a e-shopů
vlastní moderní redakční systémkreativní webdesignodborné technické a marketingové poradenstvíseo optimalizace
poptávka
služby
bg bg bg
img
eliipse eliipse
15 LET PRO VÁS
O nás Proč
Flexisoftware

S Flexisoftware máte jistotu kvality, stability a spolehlivosti v oblasti webových stránek, e-shopů, grafice a marketingu. Na trhu jsme více než 15 let a vybudovali jsme si pevnou pozici na trhu díky naší odbornosti a profesionálnímu přístupu, ale hlavně díky našim zákazníkům. Naši zákazníci mohou vždy spoléhat na to, že naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují podávat špičkové výsledky, které přesně odpovídají jejich potřebám a očekáváním. S námi získáte nejen kvalitní webové řešení, ale také partnera, který se plně věnuje vašemu projektu a zajistí jeho úspěšné provedení od začátku až do konce. Vaše důvěra je pro nás klíčová a jsme hrdí na to, že jsme vybudovali pověst spolehlivého a profesionálního partnera pro každý online projekt.

  • Zpracujeme váš projekt od A do Z
  • Díky našemu CMS budete mít ojedinělý marketingový nástroj
  • Web od nás vám investované peníze vrátí a přidá něco navíc
bg
Reference Naši klienti říkají
img
eliipse eliipse

Jihočeský kraj

Se službami společnosti Flexisoftware s.r.o. jsme velmi spokojeni. Naše spolupráce započala projektem Jihočeské tržiště a pokračovala kompletním redesignem webu kraje. 
Jejich přístup k našim požadavkům byl vždy profesionální a organizovaný. 

Komunikace s nimi byla jednoduchá a efektivní. Oceňujeme jejich důraz na kvalitu a ochotu pomoci, kdykoli někdo potřebuje pomoc. Jsme rádi, že jsme si vybrali Flexisoftware s.r.o. jako našeho partnera pro tyto projekty.

JUDr. Lukáš Glaser, ředitel Krajského úřadu
img
eliipse eliipse

Pneuforce

Se službami společnosti Flexisoftware s.r.o. jsme velmi spokojeni.

Našim požadavkům vždy vyšli vstříc, veškeré prováděné úpravy byly zhotoveny v dohodnutém termínu a bez komplikací. Oceňujeme především bezproblémovou komunikaci a profesionalitu všech.

Markéta Muchová, generální ředitelka
img
eliipse eliipse

Edukafarm

Naše společnost Edukafarm, která se věnuje postgraduálnímu vzdělávání lékařů a farmaceutů, potřebovala vytvořit nové webové stránky, jež by odpovídaly současným kritériím jak po stránce funkčnosti, tak bezpečnosti. Hledali jsme flexibilní a zkušenou IT firmu, která by byla schopná naše specifické a náročné požadavky splnit.
Společnost Flexisoftware nám doporučil náš grafik, který s nimi měl velmi dobré zkušenosti, pokud jde o tvorbu webových aplikací a e-shopů; vždy mu vyšli vstříc při řešení funkce i designu objednaných webů. Proto jsme se na Flexisoftware obrátili, specifikovali své požadavky (design, funkce, bezpečnost), dohodli se na ceně a tato firma v daném termínu naprogramovala pro nás nové webové stránky v takové podobě, jakou jsme si představovali.

Konečnou podobu webu jsme dolaďovali na osobních setkáních, které nám sami nabídli. S jejich produktem jsme spokojeni, stránky výborně fungují a navíc nám tato firma poskytuje průběžnou a rychlou asistenci při řešení jakýchkoli problémů. Jsme rádi, že jsme zvolili pro spolupráci právě společnost Flexisoftware a můžeme ji jen doporučit jako spolehlivého partnera pro IT řešení. 

MUDr. Pavel Kostiuk, CSc. Edukafarm.cz, šéfredaktor
img
eliipse eliipse

AudioSolutions

Společnost Flexisoftware s.r.o. nám pomohla prezentovat naše služby v online světě. Jako eventová agentura zajišťující nejen profesionální ozvučení a osvětlení koncertů, ale i zprostředkovávající zajištění firemních i rodinných oslav a večírků jsme hledali cestu, jak se prosadit v nemalé konkurenci vlastním webem i internetovou reklamou.

Odborníci z Flexisoftware nám se vším poradili, připravili přehledný web, a optimalizovali naše internetové kampaně tak, že si nás může najít pořadatel, kapela i rodina shánějící vybavení na svatbu. Díky webovým stránkám od Flexisoftware jsme posunuli naše podnikání o kousek dál.

Ondřej Hájek, zakladatel AudioSolutions
logo
logo
logo
logo
Další reference
reference
bg
bg bg