Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Ve Flexisoftware tvoříme moderní a plně responzivní webové stránky. Webové stránky vyvyjíme jak na vlastním řešení, tak na opensource. Převážnou část webových stránek tvoříme na vlastním řešení FlexiCMS, které již máme vyladěno a připraveno tak, aby náš tým nemusel řešit různá úskalí volného software a zbytečně tak prodlužovat dobu vývoje. 

Na co se od nás můžete těšit?

  • Projdeme s Vámi zadání a postaráme se o to, aby bylo 100%.
  • Uděláme logo a grafické zpracování webu.
  • Nakódujeme grafiku a uděláme to tak, že bude plně responzivní (správné zobrazení na různých zařízeních).
  • Naprogramujeme dané funkce webu, nasadíme nakódovanou grafiku na redakční systém.
  • Odevzdáme zakázku v řádně sjednaném termínu.

Co za tohle všechno zaplatíte?

Ceny a cenotvorba je individuální sport, protože každý zákazník má jiné priority a požadavky na svůj web. Proto nelze jednoznačně říct, kolik Váš web bude stát. Průměrem se dostáváme k cenám 36 000 Kč za web na míru. Nebo máme vlastní řešení webMINI, které je ve třech balíčcích a nejlevnější balíček vyjde na 2 999 Kč. V ceně balíčku máte doménu na rok zdarma, emailovou schránku, HTTPS pro web a další. Více o webMINI zde.

Nebudeme zde psát, že jsme nejlepší, máme nespočet skvělých profesionálů, splníme Vám všechna přání atd., protože věříme, že toto všechno musíte zjistit Vy sami na vlastní kůži. Nebo se můžete podívat, co o nás naši zákaznící píšou. 

Výroba kvalitní a úspěšné webové služby není pouze programování. A aby byl Váš web vidět, je potřeba se zaměřit také na SEO a marketing. I o toto se komplertně postaráme, protože máme v týmu profíky, kteří neřeší nic jiného, než právě SEO a marketing. Kluci a holky najdou pro Váš web vhodná klíčová slova, postarají se o vaše PPC kampaně, SEO, zbožáky a další služby, které Vám pomohou dostat se ve vyhledávačích Seznam a Google na vyšší pozice a díky tomu získáte více zakázek a budete vidět.