Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Ve Flexisoftware tvoříme moderní a plně responzivní webové stránky. Webové stránky vyvyjíme jak na vlastním řešení, tak na opensource. Převážnou část webových stránek tvoříme na vlastním řešení FlexiCMS, které již máme vyladěno a připraveno tak, aby náš tým nemusel řešit různá úskalí volného software a zbytečně tak prodlužovat dobu vývoje. 

Na co se od nás můžete těšit?

  • Projdeme s Vámi zadání a postaráme se o to, aby bylo 100%.
  • Uděláme logo a grafické zpracování webu.
  • Nakódujeme grafiku a uděláme to tak, že bude plně responzivní (správné zobrazení na různých zařízeních).
  • Naprogramujeme dané funkce webu, nasadíme nakódovanou grafiku na redakční systém.
  • Odevzdáme zakázku.
  • Po celou dobu mmáte aktuální systém a záplatovaný server

Co za tohle všechno zaplatíte?

Ceny a cenotvorba je velice individuální, protože každý zákazník má jiné priority a požadavky na svůj web. Proto nelze jednoznačně říct, kolik Váš web bude stát. U nás si vybere opravdu každý, máme  také webMINI, které je ve třech balíčcích a nejlevnější balíček vyjde na 3 290 Kč/rok. V ceně balíčku máte doménu na první rok zdarma, HTTPS pro web, základní šablony a další. Více o webMINI zde.

Nebudeme zde psát, že jsme nejlepší, máme nespočet skvělých profesionálů, splníme Vám všechna přání atd., protože věříme, že toto všechno musíte zjistit Vy sami na vlastní kůži. Nebo se můžete podívat, co o nás naši zákaznící píší. 

Výroba kvalitní a úspěšné webové služby není pouze programování, vystavení faktury a hotovo. Je toho mnohem víc, a aby byl Váš web vidět, je potřeba se zaměřit také na SEO a marketing. V našem FlexiCMS máte k dispozici pokročilé SEO nástroje úplně ZDARMA, a dokonce i u webMINI. Pokud se nechcete o své SEO a marketing starat sami, NECHEJTE HO NA NÁS a my se o vše postaráme. Máme v týmu kolegy, kteří neřeší nic jiného. Kluci a holky najdou pro Váš web vhodná klíčová slova, postarají se o vaše PPC kampaně, SEO, zbožáky a další služby, které Vám pomohou dostat se ve vyhledávačích Seznam a Google na vyšší pozice a díky tomu získáte více zakázek a budete vidět.

Reference

Jihočeský kraj - Jihočeské tržiště
Pro Jihočeský kraj jsme vytvořili originální projekt, který má za cíl, dodat do Jihočeských škol zdravé potraviny.

pirelli - prodej zimních pneu v B2B
Pro Společnost Pirelli jsme realizovali podporu na internetu zimních pneumatik v B2B. Dále nemůžeme rozvádět.


Pro společnost PNEU PETERKA s.r.o. jsme vytvářeli moderní internetový obchod s výjimkou loga. Logo jsme obdrželi tak, jak je a museli jsme vytvořit grafickou podobu obchodu, nakódovat plně responzivní režim a naprogramovat požadované funkce včetně konfigurátoru pneumatik a napojením na účetní software Vario.

 
Společnost inPHARM, spol. s r.o. se na nás obrátila s požadavkem na tvorbu webu, kde se kompletně vyřešilo zadání, zpracování grafika, loga, kódování a naprogramování daných funkcí.

Více referencí zde: Reference Zaujala Vás některá z našich referencí? Pokud ano, zašlete nám nezávaznou poptávku z formuláře níže.