Přidej se k nám a vybuduj si stabilní místo

Do našeho týmu hledáme týmového hráče/hráčku se smyslem pro humor, orientací na potřeby zákazníka a s tahem na branku.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Tvým úkolem bude prodávat naše služby a produkty s přidanou hodnotou tak, jak to bude tobě samotnému vyhovovat. Jsme společnost, která se vyvíjí, roste jí zákaznická základna a tvým úkolem bude tuto základnu ještě více rozšířit, udržet a vybrousit vztahy k dokonalosti.

Náplň tvé práce:

  • vyhledávání nových klientů
  • prodej produktů v oblasti software a hardware
  • jednání se zástupci firem
  • poradenská činnost

Co BYS měl/a splňovat:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • předchozí zkušenost na pozici obchodní zástupce vítána
  • řidičský průkaz skupiny B
  • bydliště ideálně Pelhřimov, Humpolec, Jihlava, Praha
  • komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • aktivní přístup k práci, schopnost samostatného rozhodování a řešení problémů

Co ti nabízíme:

  • volnou pracovní dobu (jak si to uděláš, takové to u nás budeš mít)
  • služební telefon
  • odpovídající odměnu na základě tvého výkonu
  • jednou za rok odpovídající odměna dle výkonu tvé práce
  • šéfa / parťáka, který není prudérní a dokáže poradit
  • práci na ŽL a pokud si budeme sedět, lze i pracovní smlouvu
  • neomezený výdělek, dle tvého výkonu

    Svůj životopis pošli na slama@flexisoftware.cz

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na slama@flexisoftware.cz. Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašich osobních materiálů do společnosti Flexisoftware s.r.o. dáváte souhlas se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a GDPR.