Hovory po pracovní době

Pracovní doba

Pondělí 8:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 16:30
Středa 8:00 - 16:30
Čtvrtek 8:00 - 17:00
Pátek 8:00 - 16:00

Vážení zákazníci,

 vážíme si Vaší důvěry a velice rádi vyjdeme vstříc veškerým požadavkům, které na nás kladete. Ale zároveň jsme také lidé a máme pracovní dobu, kde v rámci projektů máte většinou fond 1,5h pro konzultace zdarma. Veškeré hovory, které s námi uskutučníte na téma projektu se bere jako konzultace, vyjma konzultací, které pramění z naší strany, tzn. potřebujeme ujasnit některou fázi projektu, probrat možnosti, které mohou ovlivnit fungování projektu a podobně. 

Množí se nám ve velké míře telefonáty po pracovní době ze strany zákazníků a věřte, že rádi pomůžeme a poradíme, ale bohužel nemůžeme již zdarma nad rámec a po pracovní době poskytovat svůj volný čas jen tak, a proto s účinností od 22.6.2020 zavádíme konzultace po pracovní době v hodinové sazbě 850,- Kč, počítané za každou započatou minutu. Vždy se můžeme domluvit v pracovní době a řešit to ve standardní domluvě, ale nelze trávit čas na telefonu hodiny a hodiny zdarma.

Toto sdělení se netýká zákazníků se servisní smlouvou a paušální platbou, kteří mají nějaký akutní problém na serveru nebo nefunkčním webu/e-shopu.

Děkuji za pochopení 

Zdeněk Sláma, CEO Flexisoftware s.r.o.